10. planéta

 

Antické civilizácie verili, že existuje planéta, ktorá prechádza okolo Zeme v obrovských časových intervaloch, viac ako niekoľko tisíc rokov.


Antickí Máyovia nazývali túto planétu Nibiru, Egypťania ju nazývali "planétou miliónov rokov" a Babylónčania ju nazvali Marduk, podľa svojho Boha. Táto planéta obieha proti smeru hodinových ručičiek (opačne ako všetky ostatné planéty). Nibiru je približne 5x väčšia ako Zem, čo z nej robí dobre viditeľný objekt na oblohe.

Niektoré antické texty tvrdia, že Nibiru prechádza okolo Zeme raz za 3600 rokov, iné tvrdia, že každých 10500 rokov. Hinduistické náboženstvo je presvedčené, že bohovia prišli na Zem v posvätnom roku 432 000 PNL. Tu veci začínajú byť zaujímavé.V knihe Genesis (6:3YHWH) Boh povedal Noemu - "Môj duch nebude stále ako človek. Odteraz budú jeho roky 120." Práve 120 je číslo, ktoré sa spája aj so Sumerskou civilizáciou. Sumeri vo svojích legendách tvrdia, že ich bohovia Anunaki pochádzajú z desiatej planéty a prichádzajú sem každý "božský rok Anunaki". U Sumerov trval jeden "božský rok Anunaki" 120 cyklov. Pokiaľ chceme vedieť, koľko našich rokov sa nachádza v jednom "božskom roku Anunaki", musíme tieto na prvý pohľad na sebe nezávislé čísla vydeliť. Ak teraz vydelíme 432 000 / 120, dostaneme 3600 rokov - presne obdobie, ktoré zase označovali Máyovia za revolúciu okolo Zeme.

Otázkou teraz ostáva, kedy sa Nibiru vráti a prejde okolo Zeme a čo spôsobí? Existuje istá antická legenda, ktorá opisuje (temný deň), keď zavládne na Zemi počas celého dňa tma. Mohla by byť gravitácia Nibiru tak silná, že keby prechádzala okolo Zeme, spôsobila by zastavenie rotácie Zeme, tým pádom aj dlhšiu tmu na jednej strane a deň na druhej strane ? Gravitačná príťažlivosť Nibiru by mohla spôsobiť obrovské vyše 500 metrové vlny, presne ako hovorí Biblia (genesis:6:99)

Tak sme si všetko zopakovali, poďme sa venovať tomu, čo má byť podstatou tohto článku. NASA má na svojej webovej stránke rôzne pohľady na spomínanú planétu. NASA nám tají pravdu ohľadom tejto planéty a aj to, že by sa mohla v roku 2012 vrátiť. NASA vyhlásila, že síce existuje "planéta X", ale vlastne to nie je planéta, ale kométa. Neskôr planétu X nazvala Sedna. NASA vyhlasuje, že Sedna je menšia ako Pluto a obieha okolo Zeme raz za 10500 rokov v bezpečnej vzialenosti 950 miliónov kilometrov. Je možné, že ako observatóriá na Zemi objavili prichádzať planétu Nibiru, NASA úmyselne vytvorila zmätok a označila spomínanú planétu za Sednu.

V januári 2005 NASA vypustila satelit s malou jadrovou hlavicou "deep impact", ktorý mal zasiahnuť kozmické teleso Temple 1, 4. júla 2005, v čase, keď prechádzalo medzi Jupiterom a Marsom. Údajne sa malo jednať o nácvičný výstrel pre prípad, ak by sa na Zem skutočne rútilo nejaké teleso. Čo je na celom pokuse divné, "deep impact" bol namierený na teleso medzi Marsom a Jupiterom - presne do miest, kde by mala prechádzať Nibiru. Prečo robí NASA takéto prípravy ? Zrejme na tom niečo bude...Ak by na Zemi zavládla apokalypsa, spôsobilo by to obrovský chaos, hladomor a boj o každý kúsok jedla.

Môže byť aj to je dôvodom, prečo Bush napadol Irak? Bál sa, že Saddam by vyrobil atómové zbrane ešte pred rokom 2012. V čase veľkej paniky a chaosu, by mohol Saddam zaútočiť na USA. Spojené štáty zrejme zaútočia z rovnakého dôvodu aj na Irán a Južnú Kóreu, až kým nezastavia všetky plány ostatných štátov postaviť atómové zbrane ešte pred rokom 2012.

Čo sa stane, keď bude Nibiru prichádzať ? Odkloni ho mega-jadrový projektil ? Máme vôbec nejakú šancu ? Bude to NASA, ktorá zachráni ľudstvo ? Sú tieto obavy vôbec opodstatnené ? "See you in 2012"

 

NASA objavila doteraz neobjavenú desiatu planétu v našej Slnečnej sústave.
Planéta je približne 5-8x väčšia ako Zem a má obrovskú obežnú dráhu, ktorá siaha približne 8 miliárd kilometrov za Pluto.

6000 rokov starý Sumerský opis našej Slnečnej sústavy obsahoval o jednu planétu viac ako poznáme dnes my. Nazývali ju „Nibiru“, čo znamenalo v preklade „krížiaca planéta“. Sumerský opis tejto planéty presne sedí na novo-objavenú desiatu planétu. Prečo sme ju objavili až teraz ? Odpoveď je jednoduchá. Pretože má príliš obrovskú obežnú dráhu. Táto obežná dráha sa v jednej časti kríži s ostatnými planétami a v určitom čase je dokonca susednou planétou Zeme (viď obrázky nižšie). Podľa Sumérov sa Zem pred miliónmi rokov zrazila s jedným z mesiacov Nibiru.

Suméri nie len spomenuli desiatu planétu, ale aj nakreslili jej obežnú dráhu. Sumerské zvitky zobrazujú planétu, ktorej obežná dráha siaha ďaleko za Pluto, ale taktiež prechádza v blízkosti Zeme v opačnom smere ako ostatné planéty.

Staré texty z Mezopotámie hovoria o planéte, ktorá sa zjavuje pravidelne a očakávane. Táto planéta však vraj spôsobovala obrovské gravitačné zmeny a povodne. Podľa Hebrejských veštcov, ak sa táto planéta priblížila k Zemi, bola viditeľná na nebeskej oblohe a ľudia oslavovali novú éru. Mezopotámske a Sumérske zdroje jednoznačne tvrdia, že jeden obeh desiatej planéty trvá 3600 rokov. Antické civilizácie považovali návrat desiatej planéty ako prevratné zmeny a novú éru. Opisovali ju ako „obrovskú planétu s červeným vzhľadom“. Samotné obdobie jej návratu bolo podrobne opisované v jednom testamente ako obdobie dažďov, záplav a zemetrasení.

Táto planéta má podľa nás určitú spojitosť aj s Bibliou. Pozrime sa na slová Izaiáša: „ Z veľkej diaľky príde. Príde až zo samotného raja. Príde Pán a svojimi zbraňami skazy zničí celú Zem. Deň, keď nás Pán bude krížiť, bude dňom jeho horiaceho hnevu“

Kto je teda „krížiaci Pán“ ? Nie je to náhodou Nibiru ? Podľa nás áno. Podľa Biblie by sa mal vrátiť spolu s koncom sveta. Ak je to skutočne pravda, máme sa na čo tešiť.